Formularze zgłoszeniowe
EN

MUZEUM HISTORYCZNE

 

 

 

 

 

MUZEUM HISTORYCZNE MIASTA KRAKOWA

Jedno muzeum, tysiące opowieści, miliony emocji…

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa to miejsce dla Ciebie! To nowoczesne Muzeum miejskie XXI wieku, które w kilkunastu oddziałach opowiada historię Krakowa z różnych perspektyw, od średniowiecza do czasów współczesnych. Oddziały muzeum rozlokowane są w zabytkowych budynkach – rozpoznawalnych w kraju i na świecie ikon polskiej historii i kultury. Kolisty rondel zwany Barbakanem, Brama Floriańska z Murami Obronnymi, Wieża Ratuszowa czy Stara Synagoga, to bezcenne przykłady świeckiej i sakralnej architektury wielokulturowego miasta.

Idziemy z duchem czasu, zmieniając swoje oblicze, tak aby zaspokoić oczekiwania zwiedzających przybywających do Krakowa z różnych zakątków świata.

Zapraszamy uczestników festiwalu Kraków Live Festival 2017 w dniach 18-20 sierpnia 2017 do bezpłatnego zwiedzania naszych wybranych oddziałów: Pałac Krzysztofory, Stara Synagoga, Apteka pod Orłem, Ulica Pomorska, Wieża Ratuszowa, Mury Obronne, Barbakan, Celestat, Kamienica Hipolitów, Dom Zwierzyniecki, Dzieje Nowej Huty.

Wejście za okazaniem opaski festiwalowej.

www.mhk.pl 

Zdjęcie: Stara Synagoga, oddział Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, fot. Tomasz Kalarus.

Organizator
Współpraca
Sponsor
Patroni medialni
Copyright © Alter Art 2011

Projekt i realizacja: Me & My Friends

fb-tab