Formularze zgłoszeniowe
EN

Jeśli lubisz dobrą muzykę i chcesz pomóc przy tworzeniu jednego z największych festiwali muzycznych w Europie, dołącz do nas! Zostań Wolontariuszem na Kraków Live Festiwal 2018. Wasze zgłoszenia przyjmujemy do 30 czerwca 2018.

O zakwalifikowaniu się poinformujemy wybrane osoby do 20 lipca 2018 roku. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Warunkiem udziału w wolontariacie organizowanym przez Fundację ALTER ART  jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata kaucji w wysokości 2-dniowego karnetu wstępu na festiwal w cenie regularnej (399 zł pln) w terminie do 31.07. Kaucja zostanie zwrócona Wolontariuszowi do 7 dni od zakończenia imprezy pod warunkiem prawidłowego wykonania przydzielonych mu zadań.

 

Dane kontaktowe

Uwaga: wszyscy wolontariusze na festiwalu zobowiązani są do podpisania porozumienia o wolontariacie oraz do wpłacenia zwrotnej kaucji o wartości 2-dniowego karnetu festiwalowego. Organizator zapewnia wolontariuszom jeden ciepły posiłek w ciągu dnia. Organizator zastrzega, że skontaktuje się tylko z wybranymi osobami. Wolontariuszem może zostać osoba, która ukończyła 18-ty rok życia.

Organizator
Współpraca
Sponsor
Copyright © Alter Art 2011

Projekt i realizacja: Me & My Friends

fb-tab