Formularze zgłoszeniowe
EN

PRAKTYCZNE INFO

PAMIĘTAJ, że uczestnik imprezy zobowiązany jest stosować się do postanowień Regulaminu Festiwalu, których pełna treść jest dostępna na stronie internetowej www.livefestival.pl, oraz na terenie festiwalu w punktach informacyjnych.

 

NIE ZABIERAJ NA TEREN FESTIWALU:

Sprzętu fotograficznego mogącego mieć profesjonalne zastosowanie, w tym aparatów z wymienną optyką, oraz aparatów z zoomem optycznym powyżej 6x.• kamer oraz sprzętu rejestrującego audio – wideo (w tym kamery GoPro) • parasolek ze spiczastym zakończeniem • własnych napojów i jedzenia • niebezpiecznych przedmiotów (noży, ostrych narzędzi, gazu, broni, znaczników laserowych etc.) • alkoholu, środków odurzających• selfiesticków  • dronów • hulajnogi czy deskorolki •

 

TEREN FESTIWALU:

Festiwal odbywa się na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Teren festiwalu  jest otwarty od 16:00 do 2:30 w dniach 17 i 18 sierpnia.

WEJŚCIE NA FESTIVAL(dotyczy również mediów oraz osób z biletami z polem namiotowym)  znajduje się od strony Al. Jana Pawła II (dojście piesze po wejściu w ul. Markowskiego, a następnie w ul. Gnysia i przez Park Lotniczy).

 

PARKING ROWEROWY

Na festiwal możesz także przyjechać rowerem! W okolicy bramek wejściowych na teren festiwalu od strony Al.Jana Pawła II będzie znajdował się parking dla rowerów.

 

POLE NAMIOTOWE:

Działa od 17 sierpnia od godz. 08:00 do 19 sierpnia do godz. 14:00. Dostępne jest tylko dla osób z biletem na pole namiotowe. Pole nie jest podzielone na strefy. Na polu namiotowym znajdują się prysznice z dostępem do ciepłej wody, toalety i umywalki. Ponadto, na polu namiotowym dostępny jest również punkt ładowania telefonów komórkowych.

Przeczytaj Regulamin pola namiotowego na Kraków Live Festival 2018.

 

KASY BILETOWE:

Kasa przy wejściu od Al. Jana Pawła II, obok której znajduje się również punkt informacyjny działa w godzinach:

-         Dzień przed festiwalem (16 sierpnia) od 12:00 – 21:00

-         Pierwszego dnia festiwalu od 08:00 – 1:00

-         Drugiego dnia festiwalu od 10:00 – 1:00

 

OPASKI FESTIWALOWE: 

Wszystkie kategorie biletów wstępu na festiwal podlegają wymianie na identyfikatory w formie opaski. Bilety należy wydrukować aby wymienić go na opaskę. Osoby z karnetami dwudniowymi mogą wymieniać je od czwartku 16 sierpnia. Bilety jednodniowe na dzień 18.08 podlegają wymianie wyłącznie w sobotę!

Opaski festiwalowe są zakładane przy pierwszym wejściu na teren festiwalu i nie należy ich zdejmować w trakcie kolejnych dni festiwalowych. Zdjęcie opaski lub jej zerwanie powoduje, że traci ona swoją ważność.

Z opaski może korzystać tylko jedna osoba. Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie Festiwalu. 

Wymiany biletu na opaskę można dokonać w specjalnie przygotowanym punkcie wymiany.

 

PUNKT WYMIANY BILETÓW NA OPASKI (pamiętaj aby wydrukowac bilet!):

Punkt wymiany biletów na opaski przy wejściu od Al. Jana Pawła II działa w godzinach:

-          Dzień przed festiwalem (16 sierpnia) od 12:00 – 21:00

-          pierwszego dnia festiwalu od godz. 8:00 do godziny 1:30,

-          drugiego dnia festiwalu od godz. 10:00 do godziny 1:30,

 

WYMIENISZ:

Wszystkie rodzaje biletów.

UWAGA! Bilety jednodniowe na dzień 18 sierpia (sobota) podlegają wymianie wyłącznie w sobotę!

 

 

DEPOZYT (odpłatny -10 zł / jednorazowe użycie)

Do Waszej dyspozycji pozostawiamy przy wejściu od strony ul. Jana Pawła II odpłatny punkt depozytowy, gdzie można pozostawić rzeczy, których wniesienie na teren festiwalu jest zabronione. Do depozytu trafiają również rzeczy znalezione. Dokładną listę przedmiotów zakazanych na terenie można znaleźć w Regulaminie Festivalu.

Depozyt działa w godzinach:

·         Pierwszego dnia festiwalu od 15:00 do 3:00 rano

·         Drugiego dnia festiwalu od 15:00 do 3:00 rano

 

JEDZENIE:

Na terenie festiwalu dostępne będą napoje zimne i ciepłe oraz punkty gastronomiczne z menu wegetariańskim jak i mięsnym.

 

PAMIĄTKI:

W oficjalnym sklepiku festiwalowym kupisz koszulki Kraków Live Festival 2018 oraz oryginalne koszulki większości występujących na festiwalu artystów.

 

OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI:

W razie potrzeby nasi wolontariusze pomogą dotrzeć osobom z niepełnosprawnościami w dogodne miejsce na terenie festiwalu. Przed scenami znajdować się będą specjalne platformy dla osób uprzywilejowanych dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Do platform prowadzić będą specjalne utwardzone ścieżki. Większość terenu festiwalu znajduje się na nawierzchni betonowej co znacznie ułatwia poruszanie się na wózku inwalidzkim.

 

SANITARIAT:

 Na terenie festiwalu będą dostępne toalety i umywalki.

 

PŁATNOŚCI NA FESTIWALU.

Mastercard® jako jeden z sponsorów Kraków Live Festival po raz pierwszy zapewnia na tym festiwalu system nowoczesnych płatności bezgotówkowych.

Na festiwalu możesz płacić kartą, telefonem oraz opaską płatniczą Mastercard®.

Organizator
Współpraca
Sponsor
Patroni medialni
Copyright © Alter Art 2011

Projekt i realizacja: Me & My Friends

fb-tab