Formularze zgłoszeniowe
EN

PRAKTYCZNE INFO

Pamiętaj!

Uczestnik imprezy zobowiązany jest stosować się do postanowień Regulaminu Festiwalu oraz regulaminu koncertu MUSE, których pełna treść jest dostępna na stronie internetowej www.livefestival.pl, oraz na terenie festiwalu w punktach informacyjnych. Tam znajdziesz także odpowiedzi na inne nurtujące Cię pytania dotyczące  festiwalu.

Teren festiwalu oraz koncertu Muse:

Festiwal oraz koncert Muse odbywa się na terenie Lotniska – Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Główne wejście dla pieszych na teren wyżej wymienionych imprez znajduje się od strony ul. Bora Komorowskiego (dotyczy również mediów oraz osób z karnetami z polem namiotowym). Drugie wejście piesze oraz parking dla publiczności znajduje się od strony ul. Jana Pawła II (dojście piesze po wejściu w ul. Markowskiego, a następnie w ul. Gnysia i przez Park Lotniczy), ( dojazd dla samochodów po skręcie w ul. Ułanów, a następnie w ul. Seniorów Lotnictwa). Ze względu na okolicznych mieszkańców osoby zmotoryzowane uprasza się o korzystanie ze wskazanego parkingu i nie parkowanie na drogach dojścia i dojazdu publiczności.

Teren festiwalu w dniach 19 i 20 sierpnia jest czynny od godziny 16:00 do 2:30. W dniu koncertu grupy Muse, teren czynny jest od 17:00 do 23:00.

Nie zabieraj na teren festiwalu oraz koncertu MUSE między innymi:

sprzętu fotograficznego mogącego mieć profesjonalne zastosowanie, w tym aparatów z wymienną optyką, oraz aparatów z zoomem optycznym powyżej 6x.• kamer oraz sprzętu rejestrującego audio – wideo (w tym kamery GoPro) • parasolek ze spiczastym zakończeniem • własnych napojów i jedzenia • niebezpiecznych przedmiotów (noży, ostrych narzędzi, gazu, broni, znaczników laserowych etc.) • alkoholu, środków odurzających• selfiesticków  • dronów

POLE NAMIOTOWE:

Działa od 19 sierpnia od godz. 08:00 do 22 sierpnia do godz. 10:00. Dostępne tylko dla osób z biletem na pole namiotowe. Pole nie jest podzielone na strefy. Na terenie pola nie będzie punktów sprzedaży jedzenia, natomiast możliwe będzie korzystanie z usług gastronomów znajdujących się na terenie festiwalu w godzinach przed otwarciem terenu dla pozostałych uczestników. Ponadto na polu namiotowym będzie punkt ładowania telefonów komórkowych oraz prysznice z dostępem do ciepłej wody, toalety i umywalki.

Regulamin pola namiotowego

PARKING DLA OSÓB ŚPIĄCYCH NA POLU NAMIOTOWYM:

Wjazd od ul. Bora Komorowskiego – parking płatny, dozorowany – niestrzeżony • Parking jest czynny od 19 sierpnia od godz. 8:00 do 22 sierpnia do godz. 10:00 • Aby wjechać na teren w/w parkingu należy mieć karnet festiwalowy z polem namiotowym • Na parkingu mogą parkować motocykle, samochody osobowe i minibusy • Każdorazowy wjazd na parking wynosi: 15 PLN dla motorów i motorynek • 20 PLN dla samochodów osobowych do 5 miejsc siedzących • 40 PLN dla samochodów powyżej 5 miejsc siedzących lub samochodów ciężarowych.

PARKING DLA PUBLICZNOŚCI

Wjazd od strony ul. Jana Pawła II (skręt z ul. Jana Pawła II w ul. Ułanów a następnie w ul. Seniorów Lotnictwa) – od strony tego parkingu znajduje się drugie wejście na festiwal. Najkrótsze dojście piesze od ul. Jana Pawła II do tego wejścia znajduje się od ul. Markowskiego. Parking płatny, dozorowany – niestrzeżony • Parking jest czynny 19 i 20 sierpnia od godziny 15:00 do 3:00 oraz 21 sierpnia od 16:00 do 23:30 • Na parkingu mogą parkować motocykle, samochody osobowe i minibusy • Każdorazowy wjazd na parking wynosi: 15 PLN dla motorów i motorynek • 20 PLN dla samochodów osobowych do 5 miejsc siedzących • 40 PLN dla samochodów powyżej 5 miejsc

KASY BILETOWE:

Kasa przy wejściu głównym od ul. Bora Komorowskiego (obok znajduje się punkt informacyjny)

·         Pierwszego dnia festiwalu od 08:00 – 1:00

·         Drugiego dnia festiwalu od 10:00 – 1:00

·         W dniu koncertu MUSE od 12:00 – 23:00

Kasa przy parkingu dla publiczności od strony Jana Pawła II z dojazdem ul. Seniorów Lotnictwa.

·         Pierwszego i drugiego dnia festiwalu od 15:00 – 1:00       

·         W dniu koncertu MUSE od 15:00 – 23:00

BILETY:

Bilety i karnety podlegają wymianie na identyfikatory w formie opaski. Z identyfikatora może korzystać tylko jedna osoba. Uszkodzenie lub zerwanie identyfikatora powoduje utratę jego ważności. Punkty wymiany biletów na opaski znajdują się przed wejściami na teren festiwalu.

Bilety jednodniowe na koncert zespołu MUSE nie podlegają wymianie na opaski, skanowanie tych biletów odbywa się bezpośrednio na bramkach wejściowych.

Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie Festiwalu oraz w Regulaminie koncertu specjalnego MUSE.

WYMIANA BILETÓW NA OPASKI: 

Wszystkie kategorie biletów wstępu na festiwal podlegają wymianie na identyfikatory w formie opaski. Osoby z karnetami dwudniowymi mogą wymieniać je od piątku 19 sierpnia, tj. w pierwszym dniu ich obowiązywania. Opaski festiwalowe są zakładane przy pierwszym wejściu na teren festiwalu i nie należy ich zdejmować w trakcie kolejnych dni festiwalowych. Zdjęcie opaski lub jej zerwanie powoduje, że traci ona swoją ważność.

Z opaski może korzystać tylko jedna osoba.

Wymiany biletu na opaskę można dokonać w jednym z dwóch specjalnie przygotowanych punktów wymiany. Przy każdym z tych punktów znajdują się również punkty informacyjne.

Bilety jednodniowe na koncert zespołu MUSE nie będą wymieniane na opaski. Bilet jednodniowy na koncert Muse upoważnia do jednokrotnego wejścia na teren (terenu nie można opuszczać „na chwilę”).

PUNKTY WYMIANY BILETÓW NA OPASKI:

Obok punktów, w których można wymienić bilet na opaski znajdują się punkty informacyjne. Typy, lokalizacje i godziny otwarcia punktów:

Punkt wymiany biletów na opaski od strony ul. Bora-Komorowskiego (wejście główne dla publiczności oraz osób z karnetem na pole namiotowe):

·          pierwszego dnia festiwalu od godz. 8:00 do godziny 2:00,

·          Drugiego dnia festiwalu od godz. 10:00 do godziny 2:00,

W tym miejscu wymieniane są wszystkie rodzaje biletów:

  • karnety z polem namiotowym,
  • karnety bez pola namiotowego,
  • bilety jednodniowe (TYLKO NA DANY DZIEŃ)

Punkt wymiany biletów od strony ul. Jana Pawła II z dojazdem ul. Seniorów Lotnictwa(wejście od strony parkingu dla publiczności):

·         pierwszego dnia festiwalu od 15:00 – 2:00

·         drugiego dnia festiwalu od 15:00 – 2:00

W tym miejscu wymieniane są następujące rodzaje biletów:

  • karnety bez pola namiotowego,
  • bilety jednodniowe (TYLKO NA DANY DZIEŃ).

DEPOZYT (odpłatny)

Do Waszej dyspozycji pozostawiamy przy wejściach dwa odpłatne punkty depozytowe, gdzie można pozostawić rzeczy, których wniesienie na teren festiwalu i koncertu Muse jest zabronione. Do depozytu od ul. Bora-Komorowskiego trafiają również rzeczy znalezione.

Depozyt przy wejściu głównym od strony ul. Bora Komorowskiego działa w podanych godzinach:

·         Pierwszego dnia festiwalu od 15:00 do 3:00 rano

·         Drugiego dnia festiwalu od 15:00 do 3:00 rano

·         W dniu koncertu MUSE od 15:00 do 23:30

Depozyt od strony parkingu  dla publiczności od ul. Jana Pawła II (przy ul. Seniorów Lotnictwa) działa w następujących godzinach:

·          1 i 2 dnia festiwalu od 15:00 do 3:00

·          W dniu koncertu MUSE od 16:00 do 23:30

Uwaga:

Aby uniknąć oczekiwania w korkach komunikacyjnych i kolejkach do wejścia, zaplanuj wczesny przyjazd na teren festiwalu, przynajmniej 2 godziny przed koncertem, którym jest się zainteresowanym

Punkty gastronomiczne:

Na terenie festiwalu dostępne będą napoje zimne i ciepłe oraz jedzenie.

Sklep festiwalowy:

W sklepiku kupisz koszulki festiwalowe oraz oryginalne koszulki części występujących na festiwalu artystów.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami:

W razie potrzeby nasi wolontariusze pomogą dotrzeć osobom z niepełnosprawnościami w dogodne miejsce na terenie festiwalu. Przed scenami znajdować się będą specjalne platformy dla osób z niepełnosprawnościami oraz osób na wózkach inwalidzkich. Do platform prowadzić będą specjalnie utwardzane ścieżki. Większość terenu festiwalu znajduje się na nawierzchni betonowej co znacznie ułatwia poruszanie się na wózku inwalidzkim.

TOALETY I UMYWALKI: Na terenie festiwalu oraz koncertu MUSE będą dostępne toalety i umywalki.

PŁATNOŚCI NA FESTIWALU.

Na festiwalu można płacić własną kartą płatniczą lub telefonem w technologii zbliżeniowej oraz specjalnie przygotowanymi bonami festiwalowymi (1 bon = 4 PLN). Bony kupisz wyłącznie w kasach festiwalowych. Nie kupuj ich od osób prywatnych – sfałszowane nie będą uznawane przez sprzedawców. Kartę zbliżeniową MasterCard możesz zamówić w swoim banku. Sprawdź na www.mastercard.pl.

Organizator
Współpraca
Copyright © Alter Art 2011

Projekt i realizacja: Me & My Friends

fb-tab