Formularze zgłoszeniowe
EN

PRAKTYCZNE INFO

PAMIĘTAJ, że uczestnik imprezy zobowiązany jest stosować się do postanowień Regulaminu Festiwalu, których pełna treść jest dostępna na stronie internetowej www.livefestival.pl, oraz w punktach informacyjnych zlokalizowanych w pobliżu wejścia na teren festiwalu.

 

NIE ZABIERAJ NA TEREN FESTIWALU

Sprzętu fotograficznego mogącego mieć profesjonalne zastosowanie, w tym aparatów z wymienną optyką, oraz aparatów z zoomem optycznym powyżej 6x.• kamer oraz sprzętu rejestrującego audio – wideo (w tym kamery GoPro) • parasolek ze spiczastym zakończeniem • własnych napojów i jedzenia • niebezpiecznych przedmiotów (noży, ostrych narzędzi, gazu, broni, znaczników laserowych etc.) • alkoholu, środków odurzających• selfiesticków  • dronów • hulajnogi czy deskorolki •

 

TEREN FESTIWALU

Festiwal odbywa się na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Teren festiwalu  jest otwarty od 16:00 do 2:30 w dniach 16 i 17 sierpnia.

 

WEJŚCIE NA FESTIWAL(dotyczy również mediów oraz osób z biletami z polem namiotowym)  znajduje się od strony Al. Jana Pawła II (dojście piesze po wejściu w ul. Markowskiego, a następnie w ul. Gnysia i przez Park Lotniczy).

 

PARKING ROWEROWY

Na festiwal możesz także przyjechać rowerem! W okolicy bramek wejściowych na teren festiwalu od strony Al.Jana Pawła II będzie znajdował się parking dla rowerów.

 

POLE NAMIOTOWE

Działa od 16 sierpnia od godz. 08:00 do 18 sierpnia do godz. 14:00. Dostępne jest tylko dla osób z biletem na pole namiotowe. Pole nie jest podzielone na strefy. Na polu namiotowym znajdują się prysznice z dostępem do ciepłej wody, toalety i umywalki. Ponadto, na polu namiotowym dostępny jest również punkt ładowania telefonów komórkowych.

Przeczytaj Regulamin pola namiotowego na Kraków Live Festival 2019.

 

OPASKI FESTIWALOWE

Wszystkie kategorie biletów wstępu na festiwal podlegają wymianie na identyfikatory w formie opaski. Bilety należy wydrukować, aby wymienić je na opaskę.

Osoby z karnetami dwudniowymi mogą wymieniać je od czwartku, 15 sierpnia. Bilety jednodniowe na dzień 17.08 podlegają wymianie wyłącznie w sobotę!

Opaski festiwalowe są zakładane przy pierwszym wejściu na teren festiwalu i nie należy ich zdejmować w trakcie kolejnych dni festiwalowych. Zdjęcie opaski lub jej zerwanie powoduje, że traci ona swoją ważność.

Z opaski może korzystać tylko jedna osoba. Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie Festiwalu. 

Wymiany biletu na opaskę można dokonać wyłącznie osobiście w specjalnie przygotowanym punkcie wymiany.

 

PUNKT WYMIANY BILETÓW NA OPASKI (pamiętaj, aby wydrukować bilet!)

Punkt wymiany biletów na opaski przy wejściu od Al. Jana Pawła II działa w godzinach:

-          Dzień przed festiwalem (15 sierpnia) od 12:00 – 21:00

-          pierwszego dnia festiwalu od godz. 8:00 do godziny 1:30,

-          drugiego dnia festiwalu od godz. 10:00 do godziny 1:30.

 

WYMIENISZ:

Wszystkie rodzaje wydrukowanych biletów.

UWAGA! Bilety jednodniowe na dzień 17 sierpnia (sobota) podlegają wymianie wyłącznie w sobotę!

 

DEPOZYT (odpłatny 20 zł / jednorazowe użycie)

Do Waszej dyspozycji pozostawiamy przy wejściu od strony ul. Jana Pawła II odpłatny punkt depozytowy, gdzie można pozostawić rzeczy, których wniesienie na teren festiwalu jest zabronione. Do depozytu trafiają również rzeczy znalezione. Dokładną listę przedmiotów zakazanych na terenie można znaleźć w Regulaminie Festiwalu.

Depozyt działa w godzinach:

·         Pierwszego dnia festiwalu od 15:00 do 3:00 rano

·         Drugiego dnia festiwalu od 15:00 do 3:00 rano

 

JEDZENIE

Na terenie festiwalu dostępne będą napoje zimne i ciepłe oraz punkty gastronomiczne z menu wegetariańskim jak i mięsnym.

 

PAMIĄTKI

W oficjalnym sklepiku festiwalowym kupisz koszulki Kraków Live Festival 2019 oraz oryginalne koszulki większości występujących na festiwalu artystów.

 

OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

W razie potrzeby nasi wolontariusze pomogą dotrzeć osobom z niepełnosprawnościami w dogodne miejsce na terenie festiwalu. Przed scenami znajdować się będą specjalne platformy dla osób uprzywilejowanych dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Do platform prowadzić będą specjalne utwardzone ścieżki. Większość terenu festiwalu znajduje się na nawierzchni betonowej, co znacznie ułatwia poruszanie się na wózku inwalidzkim.

 

SANITARIATY

 Na terenie festiwalu będą dostępne toalety i umywalki.

 

PŁATNOŚCI NA FESTIWALU

Mastercard® jako jeden ze sponsorów Kraków Live Festival zapewnia na tym festiwalu system nowoczesnych płatności bezgotówkowych.

Na festiwalu możesz płacić kartą, telefonem oraz opaską płatniczą Mastercard®.

Organizator
Współpraca
Sponsor
Copyright © Alter Art 2011

Projekt i realizacja: Me & My Friends

fb-tab