Formularze zgłoszeniowe
EN

Ellie Goulding i Alt-J na KLF 2017! 2017-03-06

Przedstawiamy headlinerów pierwszego dnia, którzy pojawią się na kolejnej edycji Kraków Live Festival! Karnety Early Bird trafią do sprzedaży w środę, 8 marca o 15.00!

Ellie Goulding

Trzy albumy, kilka niekwestionowanych światowych przebojów, miliony wiernych fanów (pozdrowienia dla #polisharmy!) i status jednej z najpopularniejszych popowych wokalistek ostatnich lat - oto Ellie Goulding w telegraficznym skrócie. Już na debiutanckim albumie, plasującym się gdzieś w okolicach tanecznego popu i gitarowego folku, wyróżniającego ten materiał, Ellie zostawiła konkurencję w tyle. Potem przyszły tylko większe sukcey. Współpraca z Calvinem Harrisem czy Skrillexem, gigantyczne hity w rodzaju "Burn" czy "Love Me Like You Do". W 2014 roku artystka odebrała BRIT Award dla najlepszej wokalistki i skupiła się na pracy nad nowym albumem, który ukazał się rok później. Wraz z zakończeniem trasy promującej „Delirium” Ellie wzięła sobie wolne, ale wygląda na to, że już się stęskniła za sceną i właśnie ogłosiła swój koncertowy powrót. 18 sierpnia zobaczymy ją na Kraków Live Festival!

Alt-J 

Uważny obserwator festiwalowych plakatów na sezon 2017 z pewnością zauważył, że od jakiegoś czasu na części z nich pojawia się nazwa Alt-J. Tak, brytyjskie trio powraca do koncertowania i już w sierpniu pojawi się na Kraków Live Festival! Do Krakowa zespół przyjedzie już ze swoim trzecim albumem zatytułowanym „Relaxer”. Jego datę premiery – 9 czerwca, oficjalnie potwierdzono dziś rano! W sieci pojawił się także pierwszy singiel promujący to wydawnictwo, „3WW”. Zatem świętujemy podwójnie: nową muzykę i powrót do Polski! 

Organizator
Współpraca
Sponsor
Patroni medialni
Copyright © Alter Art 2011

Projekt i realizacja: Me & My Friends

fb-tab