Formularze zgłoszeniowe
EN

Kraków Live Festival 2016: Massive Attack, Sia i inni! 2016-03-22

 
Wielkie gwiazdy, premierowe występy, znakomici wykonawcy – tak zamkniemy letni sezon festiwalowy w Polsce. Massive Attack, Sia, Damian „Jr. Gong” Marley, Cage The Elephant oraz The Neighbourhood to pierwsi artyści Kraków Live Festival 2016! Impreza odbędzie się na terenie lotniska Muzeum Lotnictwa, 19 i 20 sierpnia. 
 
Ogłaszamy pierwszych artystów najważniejszego krakowskiego wydarzenia prezentującego muzykę aktualną, popularną i przyciągającą dziesiątki tysięcy fanów. 19 i 20 sierpnia na terenie lotniska Muzeum Lotnictwa wystąpi kilkunastu wykonawców, czas przedstawić pierwszych z nich. 
 
Przede wszystkim do Krakowa przyjedzie zespół Massive Attack! Ich koncert w Polsce był oczekiwany od dawna. Wreszcie, przy okazji premiery nowego materiału, ponownie będziemy mogli zobaczyć ich niepowtarzalne, multimedialne show. Obok Massive Attack na scenie pojawi się grupa Young Fathers, nagradzana i ceniona hip-hopowa formacja ze Szkocji. 
 
W Krakowie swój pierwszy polski koncert zagra australijska wokalistka Sia, znana choćby z wielkiego przeboju „Chandelier”. Ostatnia trasa koncertowa tej artystki odbyła się ponad pięć lat temu. Od tego czasu SIA wydała dwa albumy, które na całym świecie sprzedały się w milionach egzemplarzy. Także w Polsce jej płyta „1000 Forms of Fear” pokryła się platyną.
 
Na Kraków Live Festival zobaczymy także Damiana „Jr. Gong” Marleya, syna legendy reggae oraz dwie amerykańskie formacje rockowe: Cage The Elephant i The Neighbourhood.
 
Sprzedaż biletów na Kraków Live Festival rozpocznie się w środę, 23 marca o godzinie 12:00. Do 6 kwietnia lub wyczerpania puli prowadzona będzie sprzedaż najtańszych karnetów, tzw. Early Bird w cenie 349 PLN (lub 409 PLN z polem namiotowym). 
7 kwietnia do sprzedaży trafią bilety jednodniowe w cenie 219 PLN oraz karnety w regularnych cenach – 379 PLN lub 439 PLN z polem namiotowym. 
 
Ostatnia kategoria cenowa pojawi się w sprzedaży 8 sierpnia. Wtedy za karnet zapłacimy 399 PLN (lub 459 PLN z campingiem) a za bilet jednodniowy 239 PLN. Szczegółowe informacje na stronie http://livefestival.pl/pl/Bilety
Organizator
Współpraca
Sponsor
Copyright © Alter Art 2011

Projekt i realizacja: Me & My Friends

fb-tab