Formularze zgłoszeniowe
EN

Znamy kompletny line-up Kraków Live Festival 2017! 2017-07-31

Do gwiazdorskiego składu dołączyły dziś dwie ostatnie nazwy – to wschodząca gwiazda brytyjskiego rapu oraz jeden z najpopularniejszych polskich zespołów elektronicznych, xxanaxx.
 
Rejjie Snow
 
Jeśli nazwisko Rejjie Snow jeszcze niewiele wam mówi, to wkrótce się to zmieni. Ten irlandzki rymuje do małego i właśnie nadchodzi jego czas. Pierwszy mixtape Snowa, „Rejovich” doczekał się ponad 6 milionów odtworzeń. Od tego czasu Snow wrzucał do sieci kolejne tracki, zawsze spotykając się z entuzjastycznym przyjęciem. Na scenie raper pojawiał się obok Kendricka Lamara i Joey’a Badassa; współpracował m.in. z Kaytranadą i King Krule. Wydane jesienią ubiegłego roku utwory „D.R.U.G.S” i „Pink Beetle” były pierwszymi singlami z jego oczekiwanej, zaplanowanej na ten rok płyty „Dear Annie”. To dziś jedno z najgorętszych nazwisk w młodym rapie o czym świadczy choćby wyprzedana wiosenna trasa po Europie i ogromne oczekiwania względem nadchodzącego wydawnictwa. To i oczywista klasa Snowa sprawiają, że jego występ na Kraków Live Festival będzie idealnym momentem by rozpocząć długoterminową znajomość z tym artystą.
 
xxanaxx
 
To jeden z najciekawszych i najpopularniejszych polskich zespołów na scenie elektronicznej. Choć sukcesy jakie osiągały ich poszczególne utwory przesunęły ten warszawski duet w stronę świetnego popu. Debiutancki album duetu zatytułowany “Triangles” ukazał się w maju 2014. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przed media, fanów oraz środowisko muzyczne. To z niej pochodzą popularne single “Story”, “Stay” oraz “Garden”, znane z wielu anten radiowych oraz z najlepszych klubowych parkietów. Prawie dwa lata później ukazała się następczyni debiutu, płyta „FWRD“, z którą zespół wystąpił na najważniejszych letnich festiwalach. Do kompletu brakował tylko jednego występu – Kraków Live Festival! Zatem nim Klaudia i Michał rozpoczną pracę nad nowym materiałem swoje najważniejsze utwory zagrają 19 sierpnia na Kraków Stage!
 
Organizator
Współpraca
Sponsor
Copyright © Alter Art 2011

Projekt i realizacja: Me & My Friends

fb-tab