Formularze zgłoszeniowe
EN

PARTNERZY

STREFA JIMA

Odwiedź nas i spróbuj nowej odsłony drinków na bazie klasycznych wariantów słynnego "JIMA" w połączeniu z odświeżającymi dodatkami. Odpocznij w strefie chill out i baw się razem z nami odkrywając orzeźwiającą stronę JIMA w środku upalnego lata!"

HEINEKEN

Poczuj muzyczny klimat z Heinekenem! Dzięki Heinekenowi 3(piwo o niższej zawartości alkoholu), będziecie mogli napić się piwa tuż pod sceną. Między koncertami zapraszamy oczywiście po idealnie schłodzonego Heinekena do stref gastronomicznych a jeżeli chcesz poczuć smak piwa, bez zawartości alkoholu – w każdym punkcie dostępna będzie nowość – Heineken0.0.

WINE TOUR

Torres - rodzinna winnica z prawie 150 letnią historią. W 2018 roku po raz kolejny zdobyła tytuł Najbardziej Podziwianej Winnicy na Świecie przyznawany przez ekspertów- dziennikarzy, sommelierów i specjalistów ds. wina magazynu Drinks International.

Dużą wagę przywiązujemy do zrównoważonego rozwoju, upraw ekologicznych i sprawiedliwego handlu na każdym etapie produkcji, co znajduje swoje potwierdzenie w przyznawanych naszym winom certyfikatach Fair Trade i Organic Wine. Działamy zgodnie z ideą: im bardziej dbamy o ziemię, tym lepsze są nasze wina.

Torres jest obecny na Orange Warsaw Festival z projektem Wine Tour , który wiezie ze sobą klimat południa, fiesty, dobrej zabawy i przede wszystkim doskonałego wina.

PRINGLES

Zapraszamy do  strefy Pringles, gdzie możecie kupić nasze fantastyczne chipsy, zrelaksować się i odpocząć lub wziąć udział w super konkursach, świetnie się bawić i zdobywać extra nagrody.

TYMBARK

Tymbark Opensphere to wielki namiot sferyczny otwarty dla wszystkich! Bawimy się na luzie i bez napinki – zbierz swoich znajomych, naładujcie baterie przed zabawą na koncertach i spróbujcie naszych napojowych nowości. Dołączcie do nas w najbardziej wychillowanej strefie na festiwalu!

Red Bull

Red Bull Summer Edition

SMAK KOKOSA I AKAI.

MOC RED BULLA.

Red Bull KOKOS - AKAI DODA CI LETNICH SKRZYDEŁ.

CHŁODNIK

Wyspa Orzeźwienia przyjmie formę wydzielonej letniej przestrzeni, w której na gości czekać będzie orzeźwiająca atmosfera, letni cocktail-truck Chłodnika, oraz atrakcyjne nagrody w konkursach. Sercem Wyspy będzie cocktail truck, w którym działał będzie bar serwujący orzeźwiające chłodniki na Żołądkowej Gorzkiej. Jednym z dominujących elementów będzie leżak w formacie XXL, na którym grupy znajomych będą mogły zrobić sobie zabawne zdjęcia. Klimat i spektakularną widoczność wyspy zagwarantuje również giga palma. To wszystko na naszej Wyspie Orzeźwienia!

Organizator
Współpraca
Sponsor
Patroni medialni
Copyright © Alter Art 2011

Projekt i realizacja: Me & My Friends

fb-tab