Bilety Bilety ENG
Kraków Live Festival Bilety Program Program
Menu Menu
Zamknij Zamknij
Anne-Marie na Kraków Live Festival 2022!

Anne-Marie na Kraków Live Festival 2022!

Kraków Live Festival 2022 już za rogiem! Przed nami wielkie muzyczne emocje. Do line-upu dołączają Anne-Marie, jedna z najpopularniejszych współczesnych brytyjskich wokalistek, oraz Rosalie. - jedna z najbardziej wyrazistych osobowości rodzimej sceny R&B. Podczas dwóch wyjątkowych dni zagrają również: Future, Halsey, Ava Max, Taco Hemingway, Bedoes i wielu innych! Do zobaczenia w dniach 19-20 sierpnia!

ANNE-MARIE

Anne-Marie wdarła się na światową scenę muzyczną niczym meteor. Brytyjska gwiazda, która zaczynała swoją artystyczną karierę na West Endzie dziś jest jedną z najbardziej uwielbianych kobiet światowego popu, mającą na koncie współpracę m.in. z Rudimental, Edem Sheeranem, Major Lazer, Jamesem Arthurem, Davidem Guettą czy Doją Cat. Po pierwszej EP-ce zatytułowanej "Karate" (Anne-Marie jest również trzykrotną mistrzynią świata w tej dyscyplinie), w 2018 roku ukazał się jej debiutancki album "Speak Your Mind", który, dzięki takim przebojom jak "2002", "Friends" czy "Alarm" wspiął się na 3 miejsce sprzedaży w UK. Jej drugi album "Therapy" (2021) odniósł jeszcze większy sukces, plasując się na 2 miejscu oraz zdobywając listy przebojów w kolejnych europejskich krajach. Tytuł albumu nie jest przypadkowy. Artystka wielokrotnie angażowała się w kampanie na rzecz poprawy świadomości wokół zdrowia psychicznego. Anne-Marie wystąpi na Kraków Live Festival 20 sierpnia.

ROSALIE.

Rosalie. to piosenkarka i autorka tekstów, której styl - balansujący między mainstreamem a undergroundem - bywa najczęściej określany jako alternatywne R&B, z wpływami soulu, elektroniki oraz hip-hopu. Na swoim koncie ma m.in. "Enuff EP" i album "Flashback" oraz wspólne nagrania z Taco Hemingwayem, Mesem, Otsochodzi czy elektronicznym duetem Catz 'N Dogz. W marcu 2020, nakładem DEF JAM Recordings Poland ukazał się jej kolejny album "IDeal". Rok później krążek został wyróżniony nagrodą Fryderyka w kategorii Album Roku Soul, R&B, Gospel.