Bilety Bilety ENG
Kraków Live Festival Bilety Program Program
Menu Menu
Zamknij Zamknij
 • Wszystkie osoby poniżej 15. roku życia muszą przebywać na terenie imprezy pod opieką osoby dorosłej (więcej informacji w Regulaminie pkt 11). Opiekunowie zobowiązani są do wypełnienia stosownego oświadczenia (pliki - deklaracja opiekuna prawnego oraz osoby upoważnionej na piśmie przez opiekuna prawnego). Formularze są również dostępne w punktach wymiany biletów na opaski). Posiadanie lub wypełnienie formularza na miejscu nie upoważnia osoby niepełnoletniej poniżej 15. roku życia do samodzielnego wstępu na teren imprezy.

 • Tak, zdecydowanie! Ze względu na własne bezpieczeństwo warto mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość. Taki dokument pozwoli również na weryfikację wieku osób uprawnionych do samodzielnego przebywania na terenie festiwalu (pkt 5. i 11. Regulaminu Imprezy). W przypadku dzieci posiadających bilety ze zniżką lub uprawnionych do darmowego wstępu na festiwal rodzice lub opiekunowie proszeni są o zabranie dokumentu poświadczającego wiek dziecka.

 • Tak. Jeśli uczestnik nie posiada dowodu osobistego, może go zastąpić innym ważnym dokumentem ze zdjęciem, np. legitymacją szkolną lub studencką, paszportem, prawem jazdy.

 • Bardzo prosimy o przyjazd na teren festiwalu z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. Na festiwal dojeżdża wiele tysięcy osób i planowanie dojazdu w ostatniej chwili może spowodować spóźnienie na występ ulubionego artysty.

  Pamiętaj aby wydrukować swój bilet zanim wybierzesz się na teren festiwalu w celu wymiany go na opaskę.

 • Zabronione jest wnoszenie własnego jedzenia i napojów. Na terenie festiwalu znajdują się stoiska gastronomiczne, na których będzie można dokonywać zakupu powyższych produktów.

 • Tak! Do Waszej dyspozycji pozostawiamy punkt depozytowy przy wejściu dla publiczności. W depozycie możecie zostawić rzeczy, których wnoszenie na teren imprezy jest niedozwolone. Punkt ten działa również jako biuro rzeczy znalezionych. Depozyt jest płatny (20 PLN).

 • W tym roku na festiwalu będą funkcjonowały dwie sceny: Main Stage oraz Kraków Stage.

 • Na terenie festiwalu na osoby z niepełnosprawnościami czekają m.in.:

  - asysta wolontariuszy przy wejściu od strony Al. Jana Pawła II

  - dedykowany parking dla osób z niepełnosprawnościami przed wejściem od strony Al. Jana Pawła II

  - przy wejściu na teren festiwalu Al. Jana Pawła II znajdują się specjalne, szerokie bramki wejściowe dla osób poruszających się na wózkach

  - platformy dla osób uprzywilejowanych przy dwóch głównych scenach

  - specjalne toalety dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami zlokalizowane w pobliżu platform dla osób uprzywilejowanych oraz w każdej strefie toalet

  - utwardzane ścieżki prowadzące do platform dla osób uprzywilejowanych

  - większość terenu znajduje się na nawierzchni betonowej, co ułatwia poruszanie się na wózku.

  - bankomaty na terenie festiwalu dostosowane będą do potrzeb osób z niepełnosprawnością (osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz niewidomych i słabowidzących)

 • Na terenie festiwalu będą znajdowały się specjalne platformy, do których dostęp poza osobami z niepełnosprawnościami będą miały także kobiety w ciąży. Ze względu na charakter wydarzenia (min. natężenie dźwięków i duża liczba uczestników, szczególnie w okolicy scen) prosimy przyszłe mamy o dokładne rozważenie chęci udziału w festiwalu.

 • Na terenie Kraków Live Festiwal zabrania się wnoszenia i posiadania kamer, sprzętu nagrywającego audio i video, oraz sprzętu fotograficznego mogącego mieć profesjonalne zastosowanie, w tym aparatów z wymienną optyką, oraz aparatów z zoomem optycznym powyżej 6x. Niedozwolone jest wnoszenie statywów, oraz tzw. selfiesticków, a zdjęcia muszą być robione dla celów prywatnych. Należy fotografować tak, by nie zasłaniać sceny nikomu na widowni ani nie przeszkadzać osobom stojącym w pobliżu.

 • Karnet z miejscem na polu namiotowym obowiązuje wszystkich, którzy tam przebywają.

 • Wnoszenie aparatów fotograficznych, kamer oraz sprzętu rejestrującego audio – wideo (w tym kamery GoPro), profesjonalnych aparatów analogowych lub profesjonalnych aparatów z wymienną optyką, własnych napojów i jedzenia, niebezpiecznych przedmiotów (noży, ostrych narzędzi, gazu, broni, znaczników laserowych etc.), alkoholu, środków odurzających, selfiesticków i dronów, statywów oraz dużych parasoli i parasolek ze spiczastym zakończeniem, hulajnog oraz deskorolek jest niedozwolone. Uczestnik festiwalu może zabrać ze sobą małą, składaną parasolkę.

 • Tak, na teren festiwalu można wnieść power bank.

 • Osoby, których stan zdrowia wymaga podania specjalistycznych leków, mogą posiadać niezbędne im lekarstwa i przybory medyczne do podania lekarstw, jednak wymagane jest okazanie zaświadczenia lekarskiego o konieczności posiadania ich przy sobie. Wnoszenie własnego jedzenia i napoi jest możliwe wyłącznie w przypadku ściśle określonych diet potwierdzonych orzeczeniem lekarskim. Prosimy jednocześnie aby jedzenie i napoje przechowywane były w sposób nienaruszający postanowień regulaminu w kwestii bezpieczeństwa (niedozwolone są napoje w puszce, szklanych butelkach, termosy). Osoby z cukrzycą zachęcamy do zabrania ze sobą saszetek z płynną glukozą, dostępnych w każdej aptece.

 • Tak, bilet elektroniczny należy wydrukować, aby mieć możliwość wymiany go na opaskę.

 • Na festiwalu możesz płacić kartą, telefonem oraz opaską płatniczą Mastercard®.

 • Na terenie festiwalu będzie można wypłacić pieniądze z bankomatu znajdującego się w miasteczku festiwalowym.