Bilety Bilety ENG
Kraków Live Festival Bilety Program Program
Menu Menu
Zamknij Zamknij
 • Teren festiwalu w dniach 19 i 20 sierpnia jest czynny od godz. 16:00 do 2:30.

 • Na terenie festiwalu nie ma dedykowanego parkingu dla publiczności. Zachęcamy do skorzystania z parkingów P+R i przybycie na festiwal komunikacją miejską.

   

  P+R Czerwone Maki

  P+R Kurdwanów

  P+R Bieżanów

  P+R Mały Płaszów

  P+R Mydlniki Wapiennik

   

  Najbliżej wejścia znajduje się przystanek tramwajowy „Muzeum Lotnictwa”. Zapewniamy darmowe autobusy powrotne, które kursują w godzinach 22:30 – 03:00 z przystanku przy al. Jana Pawła II do centrum Krakowa – przystanek „K + R Pawia”

 • Wszystkie osoby poniżej 15. roku życia muszą przebywać na terenie imprezy pod opieką osoby dorosłej (więcej informacji w Regulaminie pkt 11). Opiekunowie zobowiązani są do wypełnienia stosownego oświadczenia (pliki - deklaracja opiekuna prawnego oraz osoby upoważnionej na piśmie przez opiekuna prawnego). Formularze są również dostępne w punkcie wymiany biletów na opaski). Posiadanie lub wypełnienie formularza na miejscu nie upoważnia osoby niepełnoletniej poniżej 15. roku życia do samodzielnego wstępu na teren imprezy.

 • Tak. Jeśli uczestnik nie posiada dowodu osobistego, może go zastąpić innym ważnym dokumentem ze zdjęciem, np. legitymacją szkolną lub studencką, paszportem, prawem jazdy.

 • Tak. Jeśli uczestnik nie posiada dowodu osobistego, może go zastąpić innym ważnym dokumentem ze zdjęciem, np. legitymacją szkolną lub studencką, paszportem, prawem jazdy.

 • Bardzo prosimy o przyjazd na teren festiwalu z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. Planowanie dojazdu w ostatniej chwili może spowodować spóźnienie na występ ulubionego artysty.

 • Zabronione jest wnoszenie własnego jedzenia i napojów. Na terenie festiwalu znajdują się stoiska gastronomiczne, na których będzie można dokonywać zakupu powyższych produktów.

 • Tak! Do Waszej dyspozycji pozostawiamy punkt depozytowy przy wejściu dla publiczności. W depozycie możecie zostawić rzeczy, których wnoszenie na teren imprezy jest niedozwolone. Punkt ten działa również jako biuro rzeczy znalezionych. Depozyt jest płatny (20 PLN).

 • W tym roku na festiwalu będą funkcjonowały dwie sceny: Main Stage oraz Kraków Stage.

 • Na terenie festiwalu na osoby z niepełnosprawnościami czekają m.in.:

  -  asysta wolontariuszy przy wejściu od strony Al. Jana Pawła II;

  - dedykowany parking dla osób z niepełnosprawnościami przed wejściem od strony Al. Jana Pawła II;

  - dedykowany punkt wymiany biletów na opaski;

  - przy wejściu na teren festiwalu Al. Jana Pawła II znajdują się specjalne, szerokie bramki wejściowe dla osób poruszających się na wózkach;

  - platformy dla osób uprzywilejowanych przy dwóch głównych scenach;

  - specjalne toalety dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami zlokalizowane w pobliżu platform  dla osób uprzywilejowanych oraz w każdej strefie toalet;

  - utwardzane ścieżki prowadzące do platform dla osób uprzywilejowanych;

  - większość terenu znajduje się na nawierzchni betonowej, co ułatwia poruszanie się na wózku;

  - bankomat na terenie festiwalu dostosowane będą do potrzeb osób z niepełnosprawnością (osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz niewidomych i słabowidzących).

 • Na terenie festiwalu będą znajdowały się specjalne platformy, do których dostęp poza osobami z niepełnosprawnościami będą miały także kobiety w ciąży. Ze względu na charakter wydarzenia (min. natężenie dźwięków i duża liczba uczestników, szczególnie w okolicy scen) prosimy przyszłe mamy o dokładne rozważenie chęci udziału w festiwalu.

 • Na terenie Kraków Live Festiwal zabrania się wnoszenia i posiadania kamer, sprzętu nagrywającego audio i video, oraz sprzętu fotograficznego mogącego mieć profesjonalne zastosowanie, w tym aparatów z wymienną optyką, oraz aparatów z zoomem optycznym powyżej 6x. Niedozwolone jest wnoszenie statywów, oraz tzw. selfiesticków, a zdjęcia muszą być robione dla celów prywatnych. Należy fotografować tak, by nie zasłaniać sceny nikomu na widowni ani nie przeszkadzać osobom stojącym w pobliżu.

 • Wnoszenie aparatów fotograficznych, kamer oraz sprzętu rejestrującego audio – wideo (w tym kamery GoPro), profesjonalnych aparatów analogowych lub profesjonalnych aparatów z wymienną optyką, własnych napojów i jedzenia, niebezpiecznych przedmiotów (noży, ostrych narzędzi, gazu, broni, znaczników laserowych etc.), alkoholu, środków odurzających, selfiesticków i dronów, statywów oraz dużych parasoli z metalowymi lub drewnianymi zakończeniami, hulajnóg oraz deskorolek jest niedozwolone. Uczestnik festiwalu może zabrać ze sobą małą, składaną parasolkę.

 • Tak, na teren festiwalu można wnieść mały power bank.

 • Osoby, których stan zdrowia wymaga podania specjalistycznych leków, mogą posiadać niezbędne im lekarstwa i przybory medyczne do podania lekarstw, jednak wymagane jest okazanie zaświadczenia lekarskiego o konieczności posiadania ich przy sobie. Wnoszenie własnego jedzenia i napoi jest możliwe wyłącznie w przypadku ściśle określonych diet potwierdzonych orzeczeniem lekarskim. Prosimy jednocześnie aby jedzenie i napoje przechowywane były w sposób nienaruszający postanowień regulaminu w kwestii bezpieczeństwa (niedozwolone są napoje w puszce, szklanych butelkach, termosy). Osoby z cukrzycą zachęcamy do zabrania ze sobą saszetek z płynną glukozą, dostępnych w każdej aptece.

 • Nie, przy wymianie biletu na opaskę można okazać bilet w formie elektronicznej.

 • Na festiwalu możesz płacić kartą, telefonem oraz kartą przedpłaconą Alter Art.

 • Na terenie festiwalu będzie można wypłacić pieniądze z bankomatu znajdującego się w miasteczku festiwalowym.